Kontakt for rådgivning

Kontakt os

Hvis du står med en opgave eller et projekt, der falder inden for vores ekspertise, hører vi meget gerne fra dig. Vores mangeårige erfaring med isolering, brandsikring og miljøsanering gør, at vi har en stor og dybdegående viden, som vi gerne deler ud af. Hvis du ønsker kompetent rådgivning, en screening af din bygning eller et uforpligtende tilbud, er du derfor altid mere end velkommen til at kontakte os.

Allan Ploug A/S

Nordholmen 4
2650 Hvidovre

+45 36 45 36 36
allan@aploug.dk
CVR-nr : 13118647
Bank: Nykredit
Konto nr: 5470 0007054126

Faktura: faktura@aploug.dk

Kontakt os for råd og vejledning eller et tilbud

Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Mads Ploug

Adm. Direktør
+45 40 89 36 03
mads@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning og brandlukning. Tilbudsudregning.

Nicolai Ploug

Direktør
+45 40 89 36 36
nicolai@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning, brandlukning og hulmursisolering. Tilbudsudregning.

Anders Jakobsen

Projektleder
+45 24 37 28 01
anders@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Isolering, asbest, nedrivning, brandlukning og hulmursisolering. Tilbudsudregning.

Jacob Petersen

Key Account Manager. Specialist in fire protection
+45 40 89 36 01
jacob@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Brandisolering, brandlukning, hulmursisolering, asbestsanering. Tilbudsudregning.

Julie Graff

Projektleder
+45 40 89 36 02
julie@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: isolering og brandsikring. Tilbudsudregning.

Aske Nørregaard

Projektleder
+45 40 71 03 44
aske@aploug.dk
Arbejdsområde:
Styring af pladser: Brandisolering & asbest.

Thomas Sylvest

Projektleder
+45 40 40 23 30
thomas@aploug.dk
Arbejdsområde:
Tilbudsberegning, rådgivning indenfor miljø, miljøscreening og varetagelse af saneringsopgaver, byggestyring & logistik

Lars Birch-Jensen

Projektleder
+45 40 71 01 14
lars@aploug.dk
Arbejdsområde:
Tilbudsberegning, rådgivning indenfor miljø, miljøscreening og varetagelse af saneringsopgaver, byggestyring

Bo Mahs

Konsulent
+45 40 71 40 89
bo@aploug.dk

Lone Birkehøj Olsen

Bogholder
lone@aploug.dk
Arbejdsområde:
Regnskab, budgetter, sagsstyring, løn, kreditorer/debitorer.

Merete Winther Jørgensen

Kontorassistent
merete@aploug.dk
Arbejdsområde:
Telefon, tilbudsskrivning, fakturering, diverse kontorarbejde.

Randi Andkjær Mariager

Kontorassistent
randi@aploug.dk
Arbejdsområde:
Telefon, tilbudsskrivning, fakturering, diverse kontorarbejde.
Sidebar
+45 36 45 36 36 allan@aploug.dk Tag kontakt

This site is registered on wpml.org as a development site.